TOPlist

S EU SME v Irsku

Jan Hebnar | 30. 10. 2012
S EU SME v Irsku

Jako amabasador (konečně jsem se tohoto titulu dočkal - a stačilo proto opustit ambasádu :) EU SME centra pro střední Evropu jsem byl minulý týden vyslán do Irska prezentovat služby, které EU SME nabízí evropských podnikatelům (třeba i těm Irským). Starobylé město Limerick působí skutečně impresivně, jako správná irská bašta nepostrádá hrad (dokonce dva) a hezky goticky ponurou katedrálu - bohužel obé zhlédnuto až po západu slunce, neb prezentace končila až v hlubokém odpoledni.

Jinak co se prezentace týče dovoluji si tvrdit, že nikdo neusnul (ten pán se zavřenýma očima si myslím jen přemýšlel) a proto akci hodnotím positivně. Velká inspirace pak určitě byl projev "místního Steva Jobse", který v regionu založil firmu (PCH) zabývající se managmentem dodavatelských řetězců a dnes v Číně například vyrábí pro Apple. Kdy se to podaří někomu třeba z ...Kroměříže? Impresivní.

Celkově výhled hodnotím známkou jedna, snad by jen bylo dobré si příště vybrat hotel, který není umístěn přímo nad rockovým klubem. Polštář vibrující do rytmu činelu bych si příště mohl odpustit :).

Komentuj jako první

Komentuj příspěvek

Kontrolní číslo: 868
Odeslat komentář

Vzdělávací kurzy

Vzdělávací kurzy pro firmy

Newsletter

Ty nejdůležitější zprávy pro vaše čínské podnikání.
Přihlaste se k odběru pravidelného Newsletteru zde.
Odeslat