TOPlist

Podnikání v Číně očima blogerů VIII.

Ondřej Lapisz | 10. 9. 2013
Podnikání v Číně očima blogerů VIII.

Rady jak vyrábět v Číně a nespálit se, sepsat dobrou smlouvu či co si vzít z nové úpravy zákona o ochranných známkách. To vše přináší dnešní přehled. Vedle toho se zaměříme i na zdánlivě tak banální témata, jako je např. cestování taxíkem.JAK USPĚT PŘI VÝROBĚ V ČÍNĚ
http://www.chinalawblog.com/
Článek se zabývá záležitostmi, na které je třeba se zaměřit při výběru toho správného výrobce pro vaše produkty. Ve stejné situaci vám poradí a pomůže i náš manuál o prověření čínského obchodního partnera.

JAK CHYTIT TAXI V ŠEN-ČENU
http://www.asiaqualityfocus.com/blog/
Hádáte správně – není to tak úplně jednoduché, aneb i taxikáři jsou úplatní. A které taxi je levnější? Přečtěte si několik praktických rad!

OSM KLÍČOVÝCH BODŮ NOVÉHO DODATKU ZÁKONA NA OCHRATU ZNÁMKY
http://www.chinalawinsight.com/
O něco méně oddychový příspěvek na renomovaném blogu, nabízejícím právní komentáře. V tomto případě se zaměřuje na 8 klíčových bodů nového dodatku zákona na obranu registrovaných ochranných známek.

JAK SEPSAT SMLOUVU? POKRAČOVÁNÍ
http://www.chinalawblog.com/
Arbitráž versus soudní spor. Vyčerpávající článek doplněný velkou řadou odkazů včetně rad pro samotné soudní řízení. Tento týden jsou tématem obchodní tajemství.

INFOGRAFIKA – SROVNÁNÍ VÝVOJE PRŮMYSLU V USA, JAPONSKU A ČÍNĚ
http://www.qualityinspection.org/
Jaký příklad by si měla vzít Čína z historického vývoje průmyslu v USA? Na jaká témata se zaměřit? Oplatí se i nadále důraz na lidskou pracovní sílu?

ITALSKÉ ZNAČKY V RUKOU ČÍŇANŮ
http://marketingtochina.com/
Čína nakupuje. Vždyť má na to prostředky. Článek přináší přehled velkých italských luxusních značek, které opanovali čínští vlastníci.

Komentuj jako první

Komentuj příspěvek

Kontrolní číslo: 580
Odeslat komentář

Vzdělávací kurzy

Vzdělávací kurzy pro firmy

Newsletter

Ty nejdůležitější zprávy pro vaše čínské podnikání.
Přihlaste se k odběru pravidelného Newsletteru zde.
Odeslat