TOPlist

Nový SINOVIA návod: Export do Číny - miliarda spotřebitelů

Jan Hebnar | 19. 8. 2013
Nový SINOVIA návod: Export do Číny - miliarda spotřebitelů

Po úspěšných návodech o tom, jak vydělat na dovozu zboží z Číny (Dovoz z Číny bez rizika a se ziskem) a jak prověřit vašeho čínského partnera (Prověření čínského obchodního partnera) se hlásíme potřetí s návodem na to, jak zboží do země středu vyvážet.

Dává to smysl. Zatímco hospodářský růst se v Evropě dlouhodobě pohybuje kolem nuly, Čína stále roste téměř sedmi procenty (přesné číslo si netroufají odhadnout ani čínští prognostici, neb čínské výkaznictví je notoricky nepřesné). Nejde však jen o těch skoro deset procent růstu HDP. Čína také prochází demografickými změnami - populace migruje z venkova do měst a to znamená, že ve městech přibývá obyvatel. A z nich se rýsuje nová střední třída.

A příslušníci střední třídy mají jiné návyky a jiné finanční možnosti, než měly jejich rodiče. Třeba rádi kupují importované výrobky. Jsou sice dražší, ale (alespoň zdánlivě) kvalitnější a bezpečnější. A protože se jedná o téměř třista milionů lidí, je to příležitost pro každého exportéra. Třeba také pro ty naše.

Více o tom, jak na export do Číny, ve slibovaném novém návodu dostupném zdarma na našich stránkách .

Komentuj jako první

Komentuj příspěvek

Kontrolní číslo: 874
Odeslat komentář

Vzdělávací kurzy

Vzdělávací kurzy pro firmy

Newsletter

Ty nejdůležitější zprávy pro vaše čínské podnikání.
Přihlaste se k odběru pravidelného Newsletteru zde.
Odeslat