TOPlist

Má cesta zpátky do Číny.... přes Žilinu

Jan Hebnar | 4. 9. 2013
Má cesta zpátky do Číny.... přes Žilinu

Příští měsíc to bude rok, co se zakončilo mé slavné (alespoň v jednom okamžiku určitě a vděk za to patří panu Bartošovi, po němž se ovšem nějak v posledních letech slehla zem – škoda – mohli jsme se stát přáteli a sestavovat seznamy pravdoláskařů společně, aspoň jsem se tam mohl konečně napsat) působení na ambasádě České republiky v Pekingu.

Ten rok pro mne znamenal docela hodně - vyzkoušel jsem si život živnostníka, přednášení na vysoké škole, kariéru mezinárodního lektora (ok, jednou jsem jel něco povídat autobusem do Bruselu, v němž jsem byl jako jediný nerómský ((Londýn)) cestující a při nastupování se cítil dost podivně, za což se při vystupování a absolvování naprosto pohodové cesty sám nad sebou upřímně zastyděl) a určitě mohu říci, že jsem se nenudil.

Taky se mi povedlo dát dohromady tyto webové stránky a ačkoli s jejich návštěvností neustále bojujeme, nemám obavu, že se nám nakonec podaří prosadit portál SINOVIA jako ultimativní zdroj informací podnikatelské příležitosti tisíciletí.

Tedy online prodeji mentolových trdelníků.

Tedy ne online prodeje mentolových trdelníků, ale obchodu s Čínou ve kterém Česká republika stále tragicky zaostává za světem.

Ale nadpis tohoto blogu (který by také měl být prvním ze série blogů, které bych se měly vracet k osobnější rovině mého zasvěceného pohledu na všechno možné, především toho, čemu nerozumím, čehož je naštěstí zdrcující většina a proto nehrozí problém nedostatku témat) je jiný. Skutečně do Číny se zase po roce vracím. Proč a jak k tomu příště.

Komentuj jako první

Komentuj příspěvek

Kontrolní číslo: 78
Odeslat komentář

Vzdělávací kurzy

Vzdělávací kurzy pro firmy

Newsletter

Ty nejdůležitější zprávy pro vaše čínské podnikání.
Přihlaste se k odběru pravidelného Newsletteru zde.
Odeslat